2018 Mart

RFID TEKNOLOJİSİYLE VERİMLİ OTOMOTİV ÜRETİMİ

👤SICK MARTIN DEMHARTER OTOMOTİV SEKTÖRÜ KİLİT MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ

AUDI A8'İN 2017 YILINDA PİYASAYA SÜRÜLEN EN SON MODELİNİN ÜRETİM HATTINDA, SENSÖR ÜRETİCİSİ SICK'İN ÜRETTİĞİ UHF RFID OKUMA/YAZMA CİHAZLARI YOĞUN BİR ÇALIŞIYOR. BU CİHAZLAR ÜRETİM SÜRECİNİN HER ADIMINDA ARAÇLARIN ÜZERİNDEKİ PASİF RFID ETİKETLERİNİ GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE TEŞHİS EDEBİLİYOR.

Devamını Oku

ENERJİ VE OTOMASYON SİSTEMLERİNİN OTOMOTİV SEKTÖRÜNDEKİ ÖNEMİ

👤SIEMENS

ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ İLE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ GÜNÜMÜZÜN OTOMOTİV SANAYİ İÇİN SON DERECE ÖNEMLİ UZMANLIK ALANLARIDIR. BU ALANLARDA BUGÜN GELİNEN NOKTA OTOMOTİV SEKTÖRÜ İÇİN BİR ÇOK FAYDAYI DA BERABERİNDE GETİRİYOR.

Devamını Oku

HİBRİT OTOMOBİLLER, KOMPONENT SEKTÖRÜNDEKİ BÜYÜMEYİ TETİKLEYECEK

👤ÖZDİSAN ELEKTRONİK

2016 YILINDA 950 ADET HİBRİT OTOMOTİV SATIŞI YAPILMIŞKEN 2017’İN SADECE İLK ALTI AYINDA BU RAKAM 1401’E ULAŞTI. ARADAKİ FARK, TALEBİN ARTIŞ SEVİYESİNİ GÖRMEK AÇISINDAN ÖNEMLİ. BU TALEPLERİN TAMAMI KOMPONENT SEKTÖRÜNÜ DOĞRUDAN ETKİLEYECEK.

Devamını Oku

FARKLI MALZEMELER HIZLI VE EMNİYETLİ ŞEKİLDE BİRLEŞİYOR

👤FESTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

“Sıvama delicisiyle çalışmak neredeyse bir tür sanat gibidir. Esneklik, hassasiyet, deneyim ve uzmanlık gerektirir. Bu yüzden, Festo mükemmel iş ortağıdır.” Reinhard Totzauer, Project Manager at Klingel GmbH

Devamını Oku

TÜRKİYE’NİN İLK SÜRÜCÜSÜZ ARAÇLARINI TASARLAYACAK MÜHENDİSLER YETİŞİYOR

👤AVL

OTOMOTİV ALANINDA DÜNYADA EN ÇOK ARANAN MÜHENDİSLİKLERİNDEN OLAN OTOMOTİV AR-GE MÜHENDİSLERİ TÜRKİYE’NİN İLK YERLİ SÜRÜCÜSÜZ VE HİBRİT ELEKTRİKLİ ARAÇ TEKNOLOJİLERİNİ GELİŞTİRİLMESİNDE BÜYÜK ROL OYNAYACAK.

Devamını Oku

YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİYLE GELECEĞİN AYNASIZ OTOMOBİLLERİ

👤MITSUBISHI ELECTRIC

MITSUBISHI ELECTRIC YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ İLE GELECEĞİN AYNASIZ OTOMOBİLLERİNE ÖZEL KAMERALAR GELİŞİYOR.

Devamını Oku

İDiSC ŞEHİRLERDEKİ EMİSYON PARTİKÜLLERİ SORUNUNUN HAFİFLETİLMESİNE YARDIMCI OLUYOR

👤BOSCH

FREN TOZUNUN BELİRGİN BİR ORANDA AZALTILMASI ÖZELLİKLE ŞEHİRLERDE OLMAK ÜZERE HAVAYI İYİLEŞTİRMEK İÇİN ŞART. İŞTE BOSCH TAM OLARAK BU NEDENLE iDISC’I GELİŞTİRDİ. GELENEKSEL FREN DİSKİNE KIYASLA, iDISC YÜZDE 90’A KADAR DAHA AZ FREN TOZU OLUŞUMUNA NEDEN OLUYOR.

Devamını Oku

BANTBORU GÜÇLÜ BÜYÜYOR

👤BANTBORU

OTOMOTİV VE DAYANIKLI TÜKETİM ÜRÜNLERİ SEKTÖRLERİNDE ÖNEM TAŞIYAN BORU SİSTEMLERİNDE DÜNYANIN EN BÜYÜK 5 ÜRETİCİSİNDEN BİRİ olan BANTBORU, SANAYİ KURULUŞLARI SIRALAMASINDAKİ YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜRÜYOR.

Devamını Oku

MAKİNE ARIZA SÜRELERİ VE MALİYETLERİ AZALIYOR

👤OMRON

OMRON, OTOMASYON TEKNOLOJİSİNİN MAKİNE ÇALIŞMA SÜRESİNİ VEYA KULLANILABİLİRLİĞİNİ ÖNEMLİ ÖLÇÜDE İYİLEŞTİREBİLECEĞİNE VE SERVİS MALİYETLERİNİN YANI SIRA ÜRETİM SÜRECİNİZİN AKSAMA DURUMUNU AZALTABİLECEĞİNE İNANIYOR.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

SCHNEIDER ELECTRIC ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK İLE DİJİTAL DÖNÜŞÜME YÖN VERİYOR

👤SCHNEIDER ELECTRIC

SCHNEIDER ELECTRIC, ENDÜSTRİDE KULLANIMI HIZLA YAYGINLAŞAN ARTTIRILMIŞ GERÇEKLİK TEKNOLOJİLERİ İLE MÜŞTERİLERİNİN ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAYA DEVAM EDİYOR.

Devamını Oku