2017 Ekim

TOPLAM PAKETLEME KALİTESİ İÇİN ETİKET KONTROLÜ

👤FESTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

KALİTE KONTROL ETİKETLERİ İÇİN UYGUN STANDART TEST İSTASYONLARI MEVCUT OLMADIĞI İÇİN MÜŞTERİYE ÖZEL KONVEYÖR SİSTEMLERİ ÜRETEN ÇEK ŞİRKETİ I.A.N. TECHNİC SPOL S.R.O., FESTO'DAN YARDIM İSTEDİ. İKİ ŞİRKET, YÜKSEK PERFORMANSLI BİR TEST İSTASYONU GELİŞTİRMEK İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPTI.

Devamını Oku

AKILLI SENSÖRLER, ÜRETİMDE BİR PARADİGMA DEĞİŞİKLİĞİNE YOL AÇIYOR

👤MICHAEL KASPAR SICK FOTOELEKTRİK SENSÖRLERİ & FİBER ÜRÜNLERİ MÜDÜRÜ, SICK AG

AKILLI SENSÖR ÇÖZÜMLERİ İLE SICK, GELECEĞE HAZIR OLAN VE HEM BU GEREKSİNİMLERİ HEM DE OTOMASYON İŞLEVLERİNİN UZAKTAN YÜRÜTÜLMESİNİ DESTEKLEYEN AĞ TABANLI BİR SENSÖR PORTFÖYÜ SUNUYOR.

Devamını Oku

SİSTEM İÇİNDEKİ TÜM IO-LİNK CİHAZLARINA KESİNTİSİZ ERİŞİM

👤BALLUFF

ENDÜSTRİ 4.0, YALNIZCA İŞLEM AYGITLARINI AKILLI AĞ İLE DEĞİL, AYNI ZAMANDA ÜRETİM YÖNETİMİ DÜZEYİNİ IT VE ŞİRKET YÖNETİMİ DÜZEYLERİYLE DE İLİŞKİLENDİRİR. SENSÖRDEN İNTERNETE KADAR HER YERDE KESİNTİSİZ İLETİŞİM, BU İŞLEM İÇİN GEREKLİ BİR ÖN ŞARTTIR. SON ZAMANLARDA, IO-LINK PROSES CİHAZLARINI KAPSAMLI SİSTEM KONSEPTLERİNE ENTEGRE ETMEK KOLAYCA MÜMKÜN OLMUŞTUR. FIELDBUS'TAN BAĞIMSIZ NOKTADAN NOKTAYA BAĞLANTI, SADECE BİR ÜÇ TELLİ KABLO İLE SİNYAL VE HER TÜRLÜ VERİYİ HER İKİ YÖNDE DE İLETMEKTEDİR.

Devamını Oku

MAKİNE VE SİSTEM ÜRETİCİLERİNE DAHA GENİŞ SAYIDA SENSÖR VE AKTUATÖRLER

👤Eaton

SMARTWIRE-DT BLOK MODÜLLERİ MAKİNE VE SİSTEM ÜRETİCİLERİ İÇİN ÇEVRESEL EKİPMANLARIN VERİMLİLİĞİNİ ARTTIRMADA YENİ UFUKLAR AÇIYOR.

Devamını Oku

OMRON, IO-LİNK İÇİN EKSİKSİZ BİR ÇÖZÜM SUNUYOR

👤Omron

YÜKSEK PERFORMANSLI SENSÖRLER VE ÇOK YÖNLÜ IO-LİNK MASTER ÜNİTELERİ İÇEREN YENİ ÜRÜNLER, AKILLI FABRİKA ÇÖZÜMLERİYLE BAĞLANTILI VERİMLİLİK VE ÜRETKENLİK KAZANIMLARINA ERİŞMEYİ DAHA DA KOLAYLAŞTIRIYOR.

Devamını Oku

DAR BÖLGELERDE KUVVET SENSÖRÜ SİSTEMLERİYLE KALİTE GÜVENCESİ

👤DAR BÖLGELERDE KUVVET SENSÖRÜ SİSTEMLERİYLE

CİHAZLAR VE BİLEŞELERİ DAHA DA KÜÇÜLMEYE DEVAM EDERKEN, DAHA FAZLA İŞLEVSELLİK SUNMAK İÇİN ONLARDAN BEKLENEN TEKNİK GEREKSİNİMLER DE ARTTIYOR. BU, ÜRETİCİLERİN HER ZAMANKINDEN DAHA KÜÇÜK TEKNİK CİHAZLAR VE KONTROL ELEMANLARI TASARLADIĞI ELEKTRONİK SEKTÖRÜNDE DAHA DA GÖZE ÇARPIYOR.

Devamını Oku

YENİ NESİL ENDÜSTRİYEL PC’LER ENDÜSTRİ 4.0’A HAZIR

👤BOSCH REXROTH

YÜKSEK İŞLEM GÜCÜ GEREKTİREN TALEPLER VE ZORLU ORTAMLAR İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLANAN REXROTH'UN EN YENİ IPC NESLİ, YENİ İŞLEMCİLER VE BİRÇOK GENİŞLETME SEÇENEĞİNİ BİR ARADA SUNUYOR.

Devamını Oku

IO-LİNK 1.1 İLE ENDÜSTRİ 4.0’IN KAPSANMASI

👤B&R

B&R DİJİTAL HABERLEŞMEDE KULLANILACAK YENİ MASTER MODÜLLERİNİ TANITIYOR.

Devamını Oku

SANAYİ 4.0 YOLCULUĞUNDA AKILLI FABRİKALAR DÖNEMİ

👤MITSUBISHI ELECTRIC

VERİLERİN İŞLENMESİ, TREND BİLGİLERİNİN ELDE EDİLMESİ VE KULLANICILARA KİŞİYE ÖZEL GÖSTERGE TABLOLARININ SUNULMASI ANLAMINA GELİYOR. ELDE EDİLEN VERİLER, GENEL TESİS PERFORMANSINI VE VARLIK YÖNETİMİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN KULLANILABİLİYOR. MITSUBISHI ELECTRIC’İN BU İKİ TAMAMLAYICI IOT YAKLAŞIMININ HER İKİSİNİ DE DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLERİ, FARKLI BULUT HİZMETLERİNE BASİT VE GÜVENLİ ERİŞİM İMKANI SUNUYOR.

Devamını Oku

ENDÜSTRİ 4.0 İLE, ABB ABILITY™ ELEKTRİK DAĞITIMI ARTIK DAHA GÜVENLİ

👤ABB

DÖRDÜNCÜ ENDÜSTRİYEL DEVRİM, DİJİTAL SİSTEMLERİN, HABERLEŞME AĞLARININ VE BÜYÜK ÖLÇEKLİ VERİ ANALİZLERİNİN İŞ HAYATI VE ÜRETİM SÜREÇLERİYLE HIZLA BÜTÜNLEŞMESİYLE BİRLİKTE ONLARIN KENDİ KENDİNİ DEVAM ETTİREBİLMESİNE VE DAHA VERİMLİ HALE GELMESİNE OLANAK SAĞLAYARAK ÇALIŞMA ŞEKLİMİZDE GERÇEKLEŞECEK ÖNEMLİ BİR DÖNÜŞÜMÜ MÜJDELİYOR.

Devamını Oku