2017 Mayıs

CP27xx Intel® Celeron® veya Atom™ işlemcili çoklu dokunmatik Panel PC’ler

👤Beckhoff

Makinelerin kontrolü, işletmesi ve izlemesine yönelik geniş kapsamlı gereksinimleri karşılamak için bilgi işlem gücüne olan talep giderek artıyor. Aynı zamanda, daha basit bakım avantajı elde etmek için soğutma fanları gibi hareketli parçalardan kaçınma yönünde bir istek var. Bu alandaki ideal çözüm gelişmiş bir çoklu dokunmatik ekran paneliyle yüksek performanslı Endüstriyel PC (IPC) teknolojisini ve fansız tasarımı birleştiren yeni CP27xx Panel PC serisi ile geldi. Bu güçlü, hepsi bir arada cihaz, kontrol kabinlerine doğrudan kurulum için idealdir.

Devamını Oku

GENİŞ KABLO BAĞI KESİMİNDE HIZ VE RAHATLIK İÇİN EVO9

👤KARDEŞ ELEKTRİK

EVO9: Kablo bağı kesme ve gerdirme el aletidir. 13 mm genişliğe kadar kablo bağını kolay ve rahat gerdirme ve kesme yapıyor.

Devamını Oku

Kullanıma hazır, push-In bağlantılı dağıtım blokları

👤Phoenix Contact

Phoenix Contact’ın PTFIX dağıtım blokları, içten köprülü yapıları ile anında kullanıma hazırdır. %80’e varan oranda yer kazandıran bu ürünler, 1.5 mm² ve 2.5 mm² kesitler için çeşitli bağlantı sayılarında mevcut olup, gerektiğinde yan yana takılıp standart bir klemens köprüsü ile birleştirilerek genişletilebilirler.

Devamını Oku

PSENopt Advanced Serisi ile Emniyetli ve Esnek Üretim

👤Pilz

PSENopt Advanced serisi Işık Perdeleri sahip olduğu ileri teknoloji sayesinde karmaşık uygulamalarda verimlilik ve esneklik sağlamaktadır. PSENopt Advanced, sadece emniyetli uygulama imkanı sağlamayıp, konfigüre edilebilir yapısı sayesinde farklı ihtiyaçlarına da rahatlıkla cevap vermektedir.

Devamını Oku

Preventa XY2CED HALATLI ACİL DURDURMA ŞALTERLERİ VE AKSESUARLARI CİHAZLARI

👤TELEMECANIQUE SENSORS

Uzun konveyör uygulamaları, uçtan uca daha fazla emniyet gerektirir. Güvenlik çözümleri, personellerinizin ve birlikte çalıştıkları ekipmanı korumak için, konveyör boyunca herhangi bir noktada daha hızlı tepki vermesine olanak tanıyor.

Devamını Oku

Push-In Bağlantı Teknolojisine Sahip Tesisat Klemensleri

👤PHOENIX CONTACT

Phoenix Contact’ın yeni nesil tesisat klemensleri dağıtım panolarının ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu klemenslerin, 3-katlı, N-barası bağlantılı, ayırma ve topraklama klemensi gibi çeşitli versiyonları mevcuttur.

Devamını Oku

YENİ SERİ MANYETİK TUTUCULAR ROBOTİK PROSESLERDE KOLAYLIK SAĞLIYOR

👤SCHMALZ

MANYETİK TUTUCULAR TAŞIMA PROSESLERİNDE EMNİYETLİ TAŞIMA İMKANI SAĞLIYOR. BASINÇLI HAVA İLE KONTROL EDİLEBİLEN TUTUCU MANYETİĞİ AÇIP KAPATMAK İÇİN SADECE 2.5 BAR BASINÇLI HAVA YETERLİ OLUYOR.

Devamını Oku

COMEPI EMNİYET LİMİT SWİTCHLERİ

👤PROTEK TEKNİK ELEKTRİK

Comepi emniyet limit anahtarları ailesine sürekli yeni ürünler katılmaktadır. Gittikçe daha zorlayıcı bir pazara en iyi çözümleri sunmak için araştırma ve geliştirme birimimiz her zaman emniyet düzenlemelerine (hem insanı hem de makinayı etkileyen) dikkat etmektedir.

Devamını Oku

ETKİLİ FIRIN YANMA KONTROLÜ VE PROSES OPTİMİZASYONU

👤İhsan Ceylan

FIRIN GİRİŞİ PROSES KONTROL OPERATÖRLERİNİN, OLDUKÇA AZALTILMIŞ BAKIM GİRDİSİYLE GEREKLİ KULLANILABİLİRLİĞİ SAĞLAYAN ALTERNATİF BİR ÇÖZÜME ULAŞTIKLARINI DOĞRULUYOR.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

OLUMSUZ ŞARTLARDAN ETKİLENMEYEN PNÖMATİK İLE DAHA YÜKSEK TESİS EMNİYETİ

👤Festo

BİR TESİS NE KADAR TEHLİKELİ İSE ACİL BİR DURUMDA GÜVENLİK EKİPMANLARI O KADAR GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAK ZORUNDADIR. BİR TESİSE BİR SIL SEVİYESİ ATANDIĞINDA, YEDEKLİ TASARIM GİBİ ÖZEL KURULUM PRENSİPLERİ GÖZLEMLENMELİDİR. BU, BİR ARIZA DURUMUNDA RİSKİ MÜMKÜN OLAN EN YÜKSEK SEVİYEDE AZALTMAYI SAĞLIYOR.

Devamını Oku