2016 Aralık

POWER PANEL HMI AİLESİNİ GENİŞLETİYOR

👤B&R

B&R, Power Panel HMI ürün ailesine Power Panel T-Series terminalleri ve Power Panel C-Series kontrolörleri ekledi.

Devamını Oku

ABSOLUTE ENKODERLER

👤BOR Elektronik

POSITAL FRABA firmasının geliştirmiş olduğu SSI göstergeleri, Absolute enkoderleriniz ile birlikte kullanılabiliyor. POSITAL firmasına ait IXARC enkoderler, TILTIX eğim ölçerleri ve LINERIX doğrusal sensörlerine bağlanıp, konum dönüş hızı ve açısal yer değiştirmeyi doğrudan okuyabilme fırsatı sunuyor.

Devamını Oku

REACTION TEKNOLOJİSİYLE ULTRA HIZLI OTOMASYON

👤B&R

B&R, reACTION teknolojisi sayesinde endüstriyel otomasyon süreçlerindeki çevrim sürelerini 1 µs seviyesine kadar düşürdü

Devamını Oku

BUSSMANN IGBT SİGORTALARI

👤Eaton

Eaton Bussmann serisine ait kare gövde IGBT sigortaları UL uygunluğundadır.

Devamını Oku

KİMYASAL VE AKIŞKANLARA DAYANIKLI SOLENOİD VALFLERİ

👤Parker

Dayanıklı 221g serisi atex onaylı paslanmaz çelik solenoid valfler petrol ve gaz, gıda işleme ve agresif akışkanlar, kimyasallar ve gazların bulunduğu diğer uygulamalara uygun maliyetle karşılık veriyor.

Devamını Oku

YENİ DİZİ INVERTER CONEXT CL-60

👤Schneider Electric

Yeni Dizi Inverter Conext CL-60 öne çıkan 5 avantajı ile pazarda fark yaratıyor. Ürün, ticari ve kamu hizmetleri ölçeğinde güneş enerjisi uygulamaları için uygun maliyetli ve yüksek verimli dağıtık güç üretimi sağlıyor.

Devamını Oku

FOTOVOLTAİK KESİCİ ŞALTERLER

👤KARDEŞ ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Kraus & Naimer, sürekli gelişen Fotovoltaik besleme sistemlerinin DC Kesici Şalter ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Ana Şalterlerini birebir bu pazarın ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirdi.

Devamını Oku

E-PR-200 SERİSİ KAĞITSIZ KAYIT VE KONTROL CİHAZI

👤ELIMKO

E-PR-200 serisi kayıt ve kontrol cihazları dokunmatik ekran özelliği ile endüstrinin her alanında kullanılıyor. Sıcaklık, basınç, seviye, debi, akım, gerilim gibi fiziksel parametrelerin sayısal ortamda kayıt edilmesinde, Demir-Çelik, Kimya, Metalurji, Petro-Kimya, Rafineriler, Gıda, Çimento, Seramik, Cam ve diğer sanayi dallarında yaygın bir kullanım alanı bulunuyor.

Devamını Oku

FISCHER ANALOG VE DİJİTAL SEVİYE ÖLÇERLER

👤YETEN YAKMA VE ENERJİ TEKNOLOJİLERİ

Dayanıklı tasarıma sahip, uzun ömürlü, bakım maliyetleri düşük ve uygun fiyatlı olması bu ölçerlerin başlıca özelliklerindendir.

Devamını Oku

SCHARNHAUSEN TEKNOLOJİ TESİSİNDE YÜKSEK DERECEDE ESNEK MONTAJ HATLARI

👤Festo

ENDÜSTRİ 4.0’IN MÜMKÜN OLDUĞU ÖLÇÜDE UYGULANDIĞI, TOPLAM 66.000 M2 ALANDA KURULU BULUNAN YENİ FESTO SCHARNHAUSEN TEKNOLOJİ TESİSİ’NDE, İSTER TEK PARTİ, İSTER 2.5 MİLYON ADETLİK YILLIK ÜRETİM OLSUN, MANUEL ÜRETİM VE MODÜLER MONTAJ HATLARI ARASINDAKİ SİNERJİ SAYESİNDE, 1040 ÇEŞİT ÜRÜN ÜRETEBİLME YETENEĞİ, ESNEKLİKLE HIZIN NASIL BİRLEŞEBİLECEĞİNİN KANITINI SUNUYOR.

Devamını Oku