2017 Mart

HAREKET KONTROL UYGULAMALARI

👤Siemens

Siemens, TIA Portal V’14’e entegre edilmiş Simatic Gelişmiş Kontrolör ve Sinamics servo sürücü sisteminden oluşan hareket kontrolü uygulamaları için geliştirilmiş yeni bir paketi pazara sunuyor.

Devamını Oku

MODÜLER ÖNDEN BAĞLANTILI YENİ KOMPAKT MUHAFAZA SİSTEMİ

👤PHOENIX CONTACT

Phoenix Contact’ın yeni ME-IO muhafaza sistemi elektronik muhafaza serisini önden bağlantılı modellerle genişletiyor.

Devamını Oku

YENİ NESİL LTC 802 SIZDIRMAZLIK TEST CİHAZI

👤Mestek

SONUNA KADAR YENİLİKÇİ DÜŞÜNCE Sızdırmazlık testi konusunda yenilikçi ve pazar lideri olarak biz 30 yılı aşkın süredir profesyonel sızdırmazlık testi konusunda ileri teknoloji ve yüksek kaliteli test cihazlarımızı çeşitli sektörler için geliştirmekteyiz

Devamını Oku

ENTEGRE I/O MODÜLLÜ KOMPAKT X20 KONTROLÖRLER

👤B&R

B&R, entegre I/O modülüne sahip yeni seri kompakt kontrolörler ile X20 sistemini genişletti. Yeni seri işlemciler, tüm X20 işlemciler gibi, ilave I/O modüllerin doğrudan ya da kablo vasıtasıyla uzaktan bağlanmasına olanak tanıyor.

Devamını Oku

KAĞITSIZ KAYIT CİHAZI

👤Ordel

ORDEL OPR500 144 x 144mm pano boyutlarında 640 x 480 piksel çözünürlüklü dokunmatik ekrana sahip endüstriyel bir ölçüm ve kağıtsız kayıt cihazıdır

Devamını Oku

UNIVERSAL SICAKLIK SENSÖR GİRİŞLİ PID SICAKLIK KONTROL CİHAZI

👤EMKO ELEKTRONİK A.Ş

EMKO Elektronik A.Ş.’nin otomasyon sektörüne sunduğu yeni ECO serisinin, PID sıcaklık kontrol cihazı olan ECO PID yüksek çözünürlükte hassas PID kontrole sahip olma özelliği ve kullanıcıya sunduğu kolaylık ve yenilikler ile dikkat çekiyor.

Devamını Oku

ROBUSTEL’DEN GPS DESTEKLİ 4-PORT 3G/4G VPN ROUTER: R3000-QUAD-GPS

👤GSL MÜHENDİSLİK

Endüstriyel 3G/4G donanım üreticisi Robustel’in R3000 Quad-GPS serisi, gelişmiş router fonksiyonları, 4 Ethernet portu ve GPS zaman senkronizasyon desteği ile, enerji santrali haberleşme sistemlerinin ihtiyaçlarına 3’ü-1-arada çözümle cevap veriyor. R3000 Quad-GPS router, Ethernet switch ve GPS time server ihtiyaçlarını tek bir cihaz ile karşılamanızı sağlıyor.

Devamını Oku

LEGRAND DPX3 KOMPAKT ŞALTER SERİSİ

👤Legrand

Legrand Grubu’nun son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği DPX3 Kompakt Şalter serisi, alçak gerilim tesisatlarının korunması, anahtarlanması ve kontrol izolasyonu için gelişmiş çözümler sunuyor.

Devamını Oku

NİHAYET ŞALTERLERİNDE YENİ DÖNEM: KABLOSUZ VE PİLSİZ SİGORTALARI

👤TELEMECANIQUE SENSORS

Telemecanique Sensors yeni OsiSenseTM XCKW serisi nihayet şalterleri ile makine üretici ve kullanıcılarına eşsiz kablosuz performansı sağlıyor.

Devamını Oku

YÜKSEK HASSASİYETLİ DİJİTAL BASINÇ ANAHTARLARI

👤SMC

SMC, müşterilere daha fazla ve hızlı bilgi sağlayan yeni 3 ekranlı yüksek hassasiyetli dijital basınç anahtarını duyurmuştur. ZSE20 (F) / ISE20 hava veya aşındırıcı olmayan gazların basıncını doğru bir şekilde ölçer ve aynı zamanda hızlı kurulum özelliği ile dijital çıkışı kolayca istenilen değerlere ayarlanabilmektedir.

Devamını Oku