2017 Aralık

AKILLI SENSÖRLER ZORLUKLARI FIRSATA ÇEVİRİYOR

👤SICK

AMBALAJLAMA ALANINDAKİ TRENDLER VE GÖREVLER ÇEŞİTLİLİK GÖSTERMEKTEDİR. GÜNÜMÜZDE MARKALAR VE MARKA FARKLILAŞTIRMASI GİDEREK DAHA FAZLA ÖNEM KAZANIYOR.

Devamını Oku

ROBOT DESTEKLİ PAKETLEME HATTIYLA DAHA VERİMLİ ÇALIŞMA, DAHA AZ HATA

👤Omron

OMRON TARAFINDAN SAĞLANAN GÖRSEL DENETİM SİSTEMİ VE DELTA ROBOTLARIN YARDIMI SAYESİNDE, EASYPACK TECHNOLOGIES DOLMALIK BİBERLERİN SEÇİLME VE YERLEŞTİRİLME SÜRECİNİ OTOMATİK HALE GETİRİYOR.

Devamını Oku

DİKEY PAKETLEME MAKİNALARI

👤BURAK ULUS ABB SÜRÜCÜLER ÜRÜN MÜDÜRÜ

DİKEY PAKETLEME MAKİNALARI İLE YİYECEK, İÇECEK, KOZMETİK, ELEKTRONİK, TÜTÜN, KİMYASAL, MEDİKAL ÜRÜNLER GİBİ ÇOK FARKLI MATERYALLER PAKETLENEBİLİR.

Devamını Oku

YÜKSEK HIZDA VE HASSAS PAKETLEME İÇİN YENİ NESİL OTOMASYON

👤MITSUBISHI ELECTRIC

DİJİTAL FABRİKA KONSEPTİ E-F@CTORY VE BİRBİRLERİYLE KONUŞABİLEN İLERİ ROBOT TEKNOLOJİLERİ İLE ÖNE ÇIKAN MITSUBISHI ELECTRIC SANAYİ 4.0’A UYUMLU, YÜKSEK HIZLI, VERİMLİ VE HASSAS PAKETLEME ÇÖZÜMLERİ İLE SEKTÖRE ÇÖZÜM BULMAYA DEVAM EDİYOR.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

TÜRKİYE’NİN AR-GE POTANSİYELİNİ DESTEKLEYEN GİRİŞİM: MANİSA TEKNOKENT

👤PROF. DR. HÜSEYİN AKTAŞ, GENEL MÜDÜRÜ DOÇ. DR. M. ALİ ÇİPİLOĞLU, YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ PROF. DR. MUSTAFA MIYNAT, YÖNETİM KURULU ÜYESİ Hazırlayan Seval AKBULAK - Manisa

MANİSA TEKNOKENT, AKADEMİK POTANSİYELİNİN, TEKNOLOJİK ÜRÜN HALİNE DÖNÜŞMESİ VE ÖZELLİKLE ÜNİVERSİTE BÜNYESİNDEKİ ARAŞTIRMALARIN SANAYİNİN İHTİYAÇLARINA YÖNELİK OLARAK GELİŞTİRİLEBİLMESİ İÇİN UYGUN BİR ORTAM SAĞLIYOR.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

ÖLÇEKLENEBİLEN ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİLER ŞİRKETLERE GÜÇ KATIYOR

👤Rockwell Automation Hazırlayan: Seval AKBULAK - ABD

Rockwell AutomatIon tarafından düzenlenen AutomatIon Fair, bu yıl 14-17 Kasım 2017 tarİhlerİ arasında 26’IncI kez zİyaretçİlerİnİ ağırladı. Rockwell AutomatIon BU YIL DA BİNLERCE KATILIMCIYI AĞIRLADI. ETKİNLİK BOYUNCA ROCKWELL AUTOMATION VE PARTNERNETWORK ÜYELERİ 140’TAN FAZLA STANTTA SON ENDÜSTRİYEL İNOVASYONLARINI SERGİLEDİ. KATILIMCILAR 19 TANE TEKNOLOJİ ODAKLI UYGULAMA LABORATUVARINA VE 90’DAN FAZLA TEKNİK OTURUMA KATILDI. AYRICA KİMYASAL, MÜHENDİSLİK, İNŞAAT VE TEDARİK, YİYECEK-İÇECEK, MAKİNE VE EKİPMAN ÜRETİCİLERİ, PETROL VE GAZ, ELEKTRİK VE ENERJİ YÖNETİMİ, KAĞIT VE KAĞIT HAMURU, SU VE ATIK SUYUN DAHİL OLDUĞU, ÜRETİMDE ÇEŞİTLİLİK VE KAPSAMLILIK GİBİ ALANLARDA DOKUZ FARKLI FORUMDA MÜŞTERİ VE SEKTÖR LİDERLERİNDEN EN BAŞARILI UYGULAMALARI ÖĞRENDİLER. ROCKWELL AUTOMATION TARAFINDAN HER YIL DÜZENLENEN fuarI BİLEŞİM YAYINCILIK VE FUARCILIK A.Ş. OLARAK YERİNDE İNCELEDİK.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

GAZİLER İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİR İSTİHDAM: “ACADEMY OF ADVANCED MANUFACTURING”

👤Rockwell AutomatIon

ManpowerGroup ve Rockwell Automation, askeri gazilere iş bulmalarını kolaylaştıran bir platform yarattı. Gaziler 12 haftalık bir eğitimin ardından imalat sanayiinde becerilerini gösterebilecekleri birçok alanda yerini aldı. Program gazilerin imalat sanayiinde yüksek ücretli işlerde çalışabilmelerinin önünü açtı

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

ENERJİ FORUMU

ROCKWELL AUTOMATION FAİR 2017 ÖZEL FORUMLARLA ZENGİNLEŞTİ. HEM ROCKWELL’DEN HEM DE FARKLI FİRMALARDAN UZMANLARIN EŞLİĞİNDE GERÇEKLEŞEN FORUMLAR, İNTERAKTİF YAPILARI İLE DİNLEYİCİLERİ MEMNUN ETTİ.

Devamını Oku

YİYECEK VE İÇECEK FORUMU

👤Rockwell AutomatIon

Dünyadaki elektrik santralleri yaşlanmaya devam ediyor. Donanım arızalarının sıklığı artıyor bu bağlamda teknisyenler yaşlanan ekipmanlara hizmet etmede zorluk çekiyor. Yedek parçaların envanterlenmesi ve sistemlerin oluşturduğu hantal iletişim verimliliğin azalmasına sebep oluyor.

Devamını Oku

ROCKWELL AUTOMATION, ENDÜSTRİYEL GÜVENLİK İÇİN EN İYİ UYGULAMALARINI ÖZETLİYOR

👤LEE A. LANE, GÜVENLİK ÜRÜN MÜDÜRÜ

“CONNECTED ENTERPRISE DEDİĞİMİZDE SAHİP OLMA MALİYETLERİNİN DÜŞMESİNDEN, PAZARA DAHA HIZLI ULAŞMAKTAN BAHSEDİYORUZ. AYNI ZAMANDA EN ÖNEMLİ NOKTALARDAN BİRİ DE KURUM RİSKLERİNİN AZALTILMASI VE VARLIKLARIN KULLANIMININ İYİLEŞTİRİLMESİNDEN DE BAHSEDİYORUZ. YANİ CONNECTED ENTERPRISE’I ANLATIRKEN ZATEN BU KAPSAMDA GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINMASI GEREKTİĞİNİ VE BU KONUNUN CİDDİYE ALINMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLÜYORUZ”

Devamını Oku