2017 Ocak

ETHERNET/IP™ JXC SÜRÜCÜLERİ

👤SMC PNÖMATİK A.Ş.

SMC, son teknolojiye sahip EtherNet / IP ™ uyumlu sürücüsünü piyasaya sürerek, LE serisi elektrikli iş elemanları kontrolüne daha büyük bir esneklik sağlamış oldu. Bunun yanında ProfiNet, EtherCat ve DeviceNet protokollerini destekleyen sürücüleri de standart olarak sunuyor.

Devamını Oku

YENİ ARABİRİM RÖLESİ: ZELIO RXG

👤SCHNEIDER ELECTRIC

Schneider Electric kullanıcı dostu yeni Zelio RXG arayüz röleleri serisini tanıttı. Kullanıcıların tek parmaklarıyla dahi kullanabileceği Zelio RXG, piyasada tek adımlı kilitlenebilir test butonuna sahip ilk röle olma özelliğini taşıyor.

Devamını Oku

SMS PNÖMATİK’TEN YENİ MANYETİK TUTUCU

👤SMC PNÖMATIK A.Ş.

SMC düzensiz veya delikli olan parçaların taşınmasında kullanılan yeni manyetik tutucusunu piyasaya sunuyor.

Devamını Oku

KOMPAKT İKİ YÖNLÜ VERİ BELLEK MODÜLÜ

👤BALLUFF

Balluff, dar montaj alanları için kompakt ve iki yönlü veri bellek modülüdür. IP 67 korumalı kompakt bellek modülü yalnızca 34 x 16 x 8 mm boyutundadır ve portal tipi işleme merkezlerindeki freze başlıkları gibi birbiriyle değiştirilebilir ünitelerde bellek depolama cihazı olarak kullanılabiliyor.

Devamını Oku

EATON BUSSMANN IGBT SİGORTALARI

👤PROTEK TEKNİK ELEKTRİK

Eaton Bussmann serisine ait kare gövde IGBT sigortaları UL uygunluğundadır.

Devamını Oku

ZYXEL ENDÜSTRİYEL POE SWİTCH

👤ZYXEL

Zorlu dış saha koşullarında bile çalışan Zyxel’in yeni endüstriyel PoE switch’leri, hızlı kurtarma teknolojisi ile fark yaratıyor

Devamını Oku

YENİ MİNYATÜR KARTUŞ VALFLER

👤PARKER HANNİFİN

7, 15 ve 21mm’lik paslanmaz çelik valfler, rakip dişli solenoid valflerle kıyaslandığında daha küçük, daha hafif ve daha kolay taşınabilirdir.

Devamını Oku

860 ANDON SMARTBOX

👤PROTEK TEKNİK ELEKTRİK

860 ANDON SMARTBOX

Devamını Oku

ALÜMİNYUM BASINÇLI HAVA TESİSATI TRANSAIR®

👤Parker Hannifin

Transair’ın yeni GeoLoc takip servisi, müşterilerine malzeme nakliyatı yönetiminde yardımcı oluyor. Bu yeni servis, müşterilerine malzemelerini takip etme olanağı ve teslim zamanı bilgisi sağlıyor.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

ESA DOKUMATİK EKRAN OPERATÖR TERMİNALLERİ İLE KONTROL ELİNİZDE

👤KARDEŞ ELEKTRİK

Dokunmatik ekran operatör terminalleri ve tuş takımlı terminaller ile uyumluluk sayesinde (endüstriyel ortamlarda ve diğer global ortamlarda), eş zamanlı yönetilebilen Profi bus-DP, DeviceNet, CAN ve Profi net gibi iletişim protokollerine bağlantı imkanı veriyor.

Devamını Oku