2017 Haziran

YENİ NESİL GÜVENLİK PLC'LERİ ETKİLİ ÇÖZÜMLER SUNUYOR

👤JÖRG PACKEISER LEUZE ELECTRONİC GÜVENLİK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA YÖNETİCİSİ

Leuze Electronic yeni yenil güvenlik plc'leri (programlanabilir mantıksal denetleyici) ile makine ve sistem yapımındaki tüm uygulamalara yönelik etkili çözümler sunarak genişletiyor. Birbirleriyle uyumlu güvenlik cihazları tüm makine türleri için komple güvenlik otomasyon çözümlerini mümkün hale getiriyor.

Devamını Oku

CNC TEKNOLOJİLERİNDE DOKUNMATİK EKRAN DÖNEMİ

👤MITSUBISHI ELECTRIC

MAKİNE ÜRETİCİLERİNE CNC ÜRÜNLERİ VE ÇÖZÜMLERİ SAĞLAYAN MİTSUBİSHİ ELECTRİC, YENİ NESİL M80 VE M800 SERİSİ CNC KONTROL ÜNİTELERİNİN DOKUNMATİK EKRAN ÖZELLİĞİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR. EKRAN VE KLAVYE TASARIMI YENİLENEN SERİNİN GELİŞMİŞ YAPISI MAKİNE TASARIMINI YEPYENİ BİR BOYUTA TAŞIYOR. YÜKSEK VERİMLİLİK VE HASSASİYET SAĞLAYAN YENİ SERİNİN DOKUNMATİK EKRANI, AKILLI TELEFONA BENZER ŞEKİLDE KULLANIMI SAYESİNDE KOLAY VE SEZGİSEL BİR KULLANICI DENEYİMİ SUNUYOR.

Devamını Oku

ÜRETİM SEKTÖRÜNDE KATMANLI ÜRETİM VE 3D BASKI PARALEL OLARAK GELİŞİYOR

👤DASSAULT SYSTÈMES

FİRMALAR TASARIM, SİMÜLASYON VE ÜRETİMİ ENTEGRE EDEREK KATMANLI ÜRETİMİNKULLANIMINI GENİŞLETME YOLUNA GİDİYORLAR. KATMANLI ÜRETİMİ DESTEKLEYEN 3D TASARIM SİMÜLASYON TEKNOLOJİSİ, 3D BASKI ENDÜSTRİSİNE PARALEL OLARAK GELİŞİYOR. DASSAULT SYSTÈMES’İN İKİ BÜYÜK VE ÖNEMLİ MÜŞTERİSİ AİRBUS VE SAFRAN GROUP DA BU EĞİLİMİN İKİ BÜYÜK GÖSTERGESİ OLUYOR.

Devamını Oku

YENİ ENDÜSTRİYEL PC PLATFORMU, ÜRETİM SAHALARINI “ENTEGRE” VE “AKILLI” HALE GETİRİYOR

👤Omron

OMRON, IPC YOLUYLA NESNELERİN İNTERNETİ (IOT) VE BÜYÜK VERİDEN FAYDALANARAK İMALATÇILARIN ÜRETİM EKİPMANLARINI DAHA AKILLI HALE GETİRMESİNE DESTEK OLUYOR.

Devamını Oku

“ENDÜSTRİ 4.0’A EMF MOTOR İLE BAŞLAYIN”

👤EMF MOTOR

“ÜRETTİĞİMİZ MOTORLAR İLE ÜRETİM VERİMİNİ HEM DİREKT HEM DE DOLAYLI OLARAK YÜKSELTEREK ENDÜSTRİ 4.0’IN RUHUNA TAM OLARAK UYAN BİR UĞRAŞI İÇİNDEYİZ. MOTORLARIMIZI ASENKRON MOTORLAR İLE KARŞILAŞTIRDIĞIMIZDA IE4’DEN DAHA YÜKSEK VERİMLİLİĞE SAHİP OLDUKLARINI GÖRÜYORUZ.”

Devamını Oku

MBIS, ENDÜSTRİ 4.0 YOL HARİTASINDA YENİ NESİL ÇÖZÜMLER SUNUYOR

👤MBIS

“MBIS OLARAK BİZ HEM SAP TEKNOLOJİLERİNİ İYİ BİLİYOR HEM DE FİRMALARIN İŞ SÜREÇLERİNİ ANLAYIP YENİDEN MODELLEYECEK OLAN SÜREÇ DANIŞMANLIĞI BİRİMİMİZİ HİZMETE SUNUYORUZ.”

Devamını Oku

SIEMENS’TEN HIZLI BÜYÜYEN BÖLGELER İÇİN ENERJİ ÇÖZÜMÜ

👤Siemens

SİEMENS, ENERJİ PAZARINDAKİ EN GÜÇLÜ MOBİL ÜNİTESİ OLAN AERODERİVATİF GAZ TÜRBİNİ SGT-A45 TR’Yİ SEKTÖRÜN HİZMETİNE SUNUYOR. KOMPAKT TASARIMI VE HAFİFLİĞİ SAYESİNDE KOLAY NAKLİYE VE KURULUM İMKANI SUNAN SGT-A45 TR, ENERJİYE HIZLI BİR ŞEKİLDE İHTİYAÇ DUYAN MÜŞTERİLER İÇİN TASARLANDI.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

ENDÜSTRİYEL DİJİTALLEŞMENİN GELECEĞİ

👤ABB

ABB ABILITY™ ELEKTRİK DAĞITIMINI, ENDÜSTRİ4.0 İÇİN DAHA GÜVENLİ, DAHA AKILLI VE DAHA GÜVENİLİR HALE GETİRDİ.

Devamını Oku

Endüstriyel haberleşmenin hızı 10 kata kadar artıyor

👤CLPA

CLPA, SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ’NDE SANAYİ 4.0 EVRESİNDE CC-LİNK’İN ÖNEMİNİ ANLATTI.

Devamını Oku

DÜNYADA ENDÜSTRİ 4.0

👤FATİH YILMAZ

ENDÜSTRİ 4.0 BİRÇOK TEKNOLOJİK KAVRAMI İÇERİSİNDE BARINDIRAN VE BUNLARIN BİR BÜTÜN OLARAK UYGULANMASIYLA ULAŞILABİLECEK OLAN BİR VİZYONDUR. BU TEKNOLOJİK KAVRAMLARDAN EN ÖNEMLİLERİNDEN BİRİSİ DİJİTALİZASYONDUR. PWC’NİN 2016 YILINDA, 26 ÜLKEDE 9 FARKLI SEKTÖRDEN 2000’İN ÜZERİNDE ŞİRKETLE YAPMIŞ OLDUĞU ENDÜSTRİ 4.0 ÇALIŞMASINDA; ARAŞTIRMAYA KATILAN ŞİRKETLERİN %33’Ü KENDİLERİNİ YÜKSEK SEVİYEDE DİJİTALLEŞMİŞ OLARAK GÖRMEKTEDİR. 5 YIL İÇERİSİNDE İSE BU ŞİRKETLERİN %72’Sİ ÜST SEVİYEDE DİJİTALLEŞMİŞ OLMAYI BEKLEMEKTEDİR.

Devamını Oku