2017 Şubat

YENİ T-LOX BAĞLANTI TEKNOLOJİLİ YÜKSEK AKIM GEÇİŞ KLEMENSİ

👤PHOENIX CONTACT

Phoenix Contact’ın T-LOX bağlantı teknolojili yeni TW 50 yüksek akım geçiş klemensi sürgülü kol prensibiyle çalışır ve güvenli ve kullanışlı bir kablo bağlantısı sağlıyor.

Devamını Oku

GAZALTI KAYNAK MAKİNESİ: PEEDTEC® 215C

👤ASKAYNAK

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, küçük ama güçlü tek fazlı invertör tipi multi-process kaynak makinesi SPEEDTEC® 215C ile taşınabilirliği mükemmel, hafif, kompakt ve birçok özelliğe sahip tam bir profesyonel makine deneyimi sunuyor.

Devamını Oku

ABB SEMİCONDUCTORS LİNPAK

👤PROTEK TEKNİK ELEKTRİK

ABB, geçtiğimiz aylarda yeni açık standartlı bir faz-bacak modülü olan LinPak serisini sundu

Devamını Oku

ARTTIRILMIŞ PERFORMANS SAĞLAYAN DODGE® QUANTIS® MOTORLU REDÜKTÖRLER

👤ABB

ABB Dodge® Quantis® motorlu redüktörlerinde IEC güç değelerinde olan ancak 50% ‘ye varan oranlarda daha fazla başlangıç torku ve aşırı yüklenme torku sunan “NEMA Design-B” tork karekteristiğine sahip motorlar kullanılıyor.

Devamını Oku

REACTION TEKNOLOJİSİYLE ULTRA HIZLI OTOMASYON

👤B&R

B&R, reACTION teknolojisi sayesinde endüstriyel otomasyon süreçlerindeki çevrim sürelerini 1 µs seviyesine kadar düşürdü.

Devamını Oku

PSI 64CO ADAPTİF KAYNAK İNVENTÖRÜ

👤BOSCH REXROTH

Bosch Rexroth’un geliştirdiği PSI 64CO adaptif kaynak inventörü sayesinde, gövde atölyesi sürecinde artık alüminyuma da tıpkı çelik gibi güvenilir şekilde ve uygun maliyetle kaynak yapılabilecek.

Devamını Oku

LEGRAND DPX3 KOMPAKT ŞALTER SERİSİ

👤LEGRAND

Legrand Grubu’nun son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği DPX3 Kompakt Şalter serisi, alçak gerilim tesisatlarının korunması, anahtarlanması ve kontrol izolasyonu için gelişmiş çözümler sunuyor.

Devamını Oku

EATON BUSSMANN ELEKTRİKLİ ARAÇ SİGORTALARI

👤PROTEK TEKNİK ELEKTRİK

Eaton, yüksek kapasiteli piller, güç dönüştürme donanımı, kontaktörler, kablolar ve diğer yardımcı devreler de dahil olmak üzere hassas elektrikli ve hibrid otomotiv ekipmanlarını korumak için özel olarak tasarlanmış yeni Bussmann serisi EV sigortalarını tanıttı.

Devamını Oku

MODBUS HABERLEŞMELİ TERMOSTAT

👤MODBUS

T7162-F4 model ModBUS haberleşmeli olda termostatlarının gün geçtikçe dünyanın birçok ülkesinde kullanımı hızla artıyor.

Devamını Oku

KOMPAKT VE GÜÇLÜ DİZEL YENİ KAYNAK JENERATÖRÜ VANTAGE®410 CE

👤ASKAYNAK

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, yeni duyurduğu kaynak jeneratörü Vantage® 410 CE ile inşaat endüstrisinde boru hattı, altyapı çalışmaları ve petrokimya uygulamaları için ideal sonuç vadediyor.

Devamını Oku