2017 Nisan

KOMPAKT TASARIMLA BİRLİKTE YÜKSEK PERFORMANS

👤B&R

B&R yeni ACOPOS P3 ürününün tanıtımını bu yılki SPS IPC Drives Fuarı’nda gerçekleştirecek. Litre başına düşen 4 amperlik güç yoğunluğu ile bu yenilikçi sistem makette var olan entegre güvenlik fonksiyonları ile birlikte piyasada etkili servo sürücüsü olma konumundadır. Daha önceden elde edilemeyen dinamik ve hassaslık sağlıyor: Tüm kontrolör yapısı için sadece 50 µs’lik örnekleme zamanı.

Devamını Oku

Popüler GB serileri genişliyor

👤OTKON MÜHENDİSLİK

MTS sensör, yeni GB M magnetostrictive sensör ile serbestçe istenen yöne döndürülebilen elektrik bağlantısı sunuyor. MTS Systems Corporation (NASDAQ: MTSC) iştiraki olan MTS Sensör GB serisini dişli flanşl ile piyasaya sürerek magnetostrictive pozisyon sensörlerinin popüler GB serilerini genişletti.

Devamını Oku

PMCPROTEGO D İLE EMNİYETLİ HAREKET

👤PILZ

Emniyetin gerekli olduğu her yerde, sürücü kontrolörü olarak PMCprotego D modern servo sürücüleri kullanabiliyor. PMCprotego D, emniyet giriş ve çıkışlarından kontrol edilir. Bu durum, cihazın standart sistemlere uyum sağlamasını garanti ediyor.

Devamını Oku

DIŞ HAVA KOMPANZASYON ÜNİTESİ

👤ESBE

90C-2 model karışım vanalarında kullanmak için tasarlanmış entegre aktüatörlü, dış hava kompanzasyonlu bir kontrol ünitesidir. Paket içerisinde bulunan ekipmanlar ile haricen ekipman gerektirmeden tüm sistemi kurmanız artık çok daha kolay.

Devamını Oku

UNİVERSAL GİRİŞLİ TARAYICI VE ALARM CİHAZLARI

👤ORDEL

ORDEL SCN100 Model cihazlar 40 kanala kadar sıcaklık, basınç, debi, akım, gerilim ölçümü gibi prosesleri izlemek için tasarlanmış cihazlardır. 20 adet bağımsız set değeri girile bilen röle çıkışı bulunmaktadır.

Devamını Oku

TÜM SENSÖRLER İÇİN KABLOSUZ İLETİŞİM

👤TELEMECANIQUE SENSORS

Telemecanique Sensors™ tüm sensörlerle kullanılabilen ve hata algılama özelliği olan kablosuz bağlantı aksesuarını sunuyor. OsiSense™ XZBW, M12 bağlantı ile tüm PNP sensörlerle ve nihayet şalterleriyle kullanılabiliyor ve kablolama ihtiyaçlarını düşürerek karşılıklı gerçek zamanlı iletim ile hem sensor bilgisinin kablosuz olarak aktarılmasını hem de sensörde oluşabilecek herhangi bir hatanın algılanmasını sağlıyor.

Devamını Oku

NİHAYET ŞALTERLERİNDE YENİ DÖNEM: KABLOSUZ VE PİLSİZ

👤TELEMECANIQUE SENSORS

Telemecanique Sensors yeni OsiSenseTM XCKW serisi nihayet şalterleri ile makine üretici ve kullanıcılarına eşsiz kablosuz performansı sağlıyor. Çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilen yeni kablosuz OsiSense™ XCKW nihayet şalterleri istenmeyen, maliyetli ve karışık kablolama tesisatlarını azaltır.

Devamını Oku

860 Andon SmartBOX

👤PROTEK TEKNİK ELEKTRİK

Andon Smartbox

Devamını Oku

ARI-CONLIFT Mekanik Kondens Pompası

👤ARI-Armaturen Türkiye Ayvaz

CONLIFT şamandıralı mekanik kondens pompası, yoğunluğu 0,85 ile 1,15 kg/dm³ arasında olan grup 2 akışkanlarının itici bir akışkanla pompalanması için tasarlanmıştır. İ

Devamını Oku

GENİŞ KABLO BAĞI KESİMİNDE HIZ VE RAHATLIK İÇİN EVO9

👤KARDEŞ ELEKTRİK

EVO9: Kablo bağı kesme ve gerdirme el aletidir. 13 mm genişliğe kadar kablo bağını kolay ve rahat gerdirme ve kesme

Devamını Oku