Araştırma

Otomatik kaynak dikişi kontrolü:Zaman kazandıran makine

👤Festo San. ve Tic. A.Ş.

Wörgartner’in tam otomatİk yüksek performanslı test cİhazı gerçek bİr sprinterdİr. Metal ekİpmanın kaynak dİkİşlerİnİ sadece 1.5 sanİyede kontrol edİyor. Festo'nun otomasyon teknolojİsİ hızlı ve güvenİlİr kullanım sağlıyor.

Devamını Oku

OMRON'UN “TASARIM ÖDÜLLÜ” 1S SERİSİ SERVO SİSTEMİ, MAKİNE TASARIMINI VE VERİMLİLİĞİNİ GELİŞTİRİYOR

👤Omron

MAKİNE ÜRETİCİLERİNİN GEREKSİNİMLERİNİ KARŞILAMAK ÜZERE ÖZEL OLARAK ÜRETİLEN OMRON 1S SERVO ÜRÜN SERİSİNDEKİ ÜRÜNLER, OLAĞANÜSTÜ PERFORMANSIN YANI SIRA YERDEN TASARRUF SAĞLAYAN KOMPAKT BİR YAPI SUNUYOR VE 100 W - 3 KW GÜÇ DEĞERLERİYLE SAĞLANIYOR.

Devamını Oku

HASSAS POZİSYONLAMA İÇİN KOMPAKT SERVO MOTORLAR

👤B&R

8WS MOTOR SERİSİYLE EN KÜÇÜK ALANDA YÜKSEK HASSASİYETLİ SENKRONİZASYON VE HASSAS POZİSYONLAMA GEREKTİREN SERVO UYGULAMALARI MÜMKÜN HALE GELİYOR.

Devamını Oku

GÜVENLİ HAREKET KONTROLÜ SAYESİNDE VERİMLİLİK ARTIYOR

👤SICK MUSTAFA SEZER

GÜVENLİ HAREKET KONTROL SİSTEMİ “GÜVENLİ HAREKET SİSTEMİ”, SÜRÜCÜLERİN VE MAKİNE HAREKETLERİNİN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE KONTROL EDİLMESİ İÇİN GELİŞTİRİLEN YENİLİKÇİ GÜVENLİK KONSEPTLERİNİ İÇERİYOR. BU DA, YÜKSEK SEVİYEDE GÜVENLİK SAĞLARKEN, MAKİNELERİN KULLANILABİLİRLİKLERİNİ VE VERİMLİLİKLERİNİ ARTIRMAYA OLANAK SAĞLIYOR.

Devamını Oku

EATON OTOMASYON İÇİN ÜRÜN PORTFÖYÜNÜ YENİDEN DÜZENLİYOR

👤Eaton

EATON, MAKİNE VE SİSTEM ÜRETİCİLERİNİN AYRI MAKİNE KOMPONENTLERİ ÜZERİNDEN BULUTLA HABERLEŞME KURABİLMELERİ İÇİN BASİT VE GÜVENLİ BİR YOL SAĞLAMAK AMACIYLA ÜRÜN PORTFÖYÜNÜ OTOMASYON İÇİN YENİDEN DÜZENLİYOR.

Devamını Oku