FIT Özel Haber

UFUK TARHAN’DAN GELECEĞİN ENDÜSTRİSİNE TAVSİYELER

👤Bileşim Yayıncılık Fuarcılık

Endüstri alanında en ileri teknolojilerin sergilendiği FIT’18-Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı’nda Ekonomist ve Fütürist Ufuk Tarhan “Geleceğin Endüstrisi/Endüstrinin Geleceği” başlıklı bir konuşma yaptı.

Devamını Oku

SEKTÖRLERİNİN NABZINI TUTAN ZİRVE VE SEMİNERLER

👤Bileşim Yayıncılık Fuarcılık A.Ş.

Geleceğin Endüstriyel Teknoloji Fuarı kapsamında, sektörün önde gelen firmaları, dernekleri ve konusunda uzman profesyonellerin katılımıyla düzenlenen seminerler ve panellerle ziyaretçiler fuar kapsamına dahil olan tüm konularla ilgili bilgi alıp, güncel gelişmeleri yakalama fırsatı buldular.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

ÖZEL RANDEVU SİSTEMİ SAYESİNDE KATILIMCILAR HEDEFLENEN KİTLE İLE BULUŞMA İMKANI BULDULAR

👤Bileşim Yayıncılık Fuarcılık A.Ş.

Üretim anlayışını dönüştürecek yenilikçi çözümlerin tanıtıldığı FIT’18- Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, Fuar İzmir’de endüstri alanındaki en büyük etkinlik olma özelliğinin yanında oluşturduğu özel randevu sistemiyle katılımcılarına yeni potansiyel müşteriyle tanışma imkanı sundu.

Devamını Oku

FIT GİRİŞİM PAZARYERİ Türkiye’nin Beyin Gücü

FIT Fuarı, teknoloji girişimcileri ile endüstri temsilcilerini, FIT Zirvesi ve Girişim Pazaryeri etkinliği bir araya getirdi. Birbirinden değerli ve gelecek vaat eden teknoloji girişimlerinden seçilen 10 girişim ürün/hizmet çözümlerini jüriye sundu.

Devamını Oku

FIT 18 Hakkında Katılımcılardan...

👤Bileşim Yayıncılık Fuarcılık A.Ş.

FIT 18 hakkında katılımcılardan

Devamını Oku