Haberler

TURCK YENİ EĞİTİM SALONUNU DEVREYE ALIYOR

👤Turck

Turck, 2012 yılından bu yana faaliyette olan seminer salonunu modernize ederek 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle yeni ve kapsamlı bir eğitim salonunu endüstriyel otomasyon sektörünün kullanımına açtı.

Devamını Oku

SAMSUNG VE HARMAN, CES 2018’DE BAĞLANABİLİRLİĞİN VE OTONOM SÜRÜŞÜN GELECEĞİNİ TANITTI

Otomotiv, tüketici ve kurumsal pazarlar için bağlantılı teknolojilere odaklanan Samsung Electronics’in HARMAN International’ı tamamen satın almasının üzerinden henüz bir yıl geçmese de, her iki şirket de geleceğin mobilitesini daha ileri taşımak için birleştirdikleri ekiplerini ve kaynaklarını çoktan güçlendirdi.

Devamını Oku

OTOMOBİL SEKTÖRÜNDE BİR İLK; LINKEDIN LEAD GEN FORMS LANSMANINDA MERCEDES-BENZ GLA SATIŞI GERÇEKLEŞTİ

Dijital pazarlamanın otomobil satışında sağladığı olumlu yöndeki etkiyle bu kanala daha fazla yönelme ihtiyacı duyan sektör profesyonelleri reklam yatırımlarını yaparken dijital gücü yanına alıyor. Mercedes-Benz yeni GLA otomobilinin tanıtım kampanyası için LinkedIn Türkiye yetkili reklam satış partneri AdColony ile başarılı bir LinkedIn Lead Gen kampanyası gerçekleştirdi. Yapılan kampanya ile ulaşılan potansiyel müşterilerden biri araç sahibi oldu.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

GELECEĞİN ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİLERİ 22-25 ŞUBAT’TA FUAR İZMİR’DE: ENDÜSTRİ 4.0 İZMİR’DEN BAŞLIYOR

👤Bileşim Yayıncılık

ÜRETİM ANLAYIŞINI DÖNÜŞTÜRECEK YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERİN TANITILACAĞI FIT ’18 - GELECEĞİN ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİLERİ FUARI, 22 ŞUBAT-25 ŞUBAT’TA FUAR İZMİR’DE KAPILARINI AÇIYOR. 5 AYRI FUARI TEK ÇATI ALTINDA BİRLEŞTİREN FIT ’18, ENDÜSTRİ ALANINDAKİ EN BÜYÜK ETKİNLİK OLMA ÖZELLİĞİ TAŞIYOR.

Devamını Oku

ÇELİK İHRACATININ 2018 YILINDA DA ARTMASI BEKLENİYOR

Türkiye ekonomisinin en önemli sektörlerinden biri olan çelik sanayi, 2016 ve 2017 yılı Ocak – Kasım dönemi karşılaştırıldığında yüzde 12,7 artış ile yakaladığı 34,2 milyon tonluk üretimi ile dünya sıralamasında 8’inci oldu.

Devamını Oku

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ 4.0 PLATFORMU ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİNDE ÖNCELİKLİ ALANLARI BELİRLEDi

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri 4.0 Platformu Danışma Kurulu bir araya geldi. Toplantıda detaylarıyla “Kestirimci Bakım” konusuna yer verilirken “Üniversite-Sanayi İşbirliği” araştırma sonuçlarını paylaşıldı. Danışma Kurulu’nun toplantısında Yrd. Doç. Dr. Gönenç Yücel, Prof. Dr. Ümit Bilge, Doç. Dr. Taylan Cemgil, Doç. Dr. Mustafa Gökçe Baydoğan, Prof. Dr. Necati Aras ve Doç. Dr. Burak Acar Endüstri 4.0 çerçevesinde Kestirimci Bakım konusunu çeşitli yönleri ile ele alarak yaptıkları çalışmaları ve projeleri paylaştılar.

Devamını Oku

AKTAŞ HOLDING 2018’DE OEM PAYINI YÜZDE 30’A ÇIKARMAYI HEDEFLİYOR

Ulaşım, yapı, endüstri ve yeşil enerji alanlarında yaptığı yenilikçi yatırımlar ile 100’den fazla ülkeye doğrudan ihracat gerçekleştiren Aktaş Holding, 2018-Stratejik Plan Değerlendirme Toplantısı ile geleceğe dönük hedeflerini net bir şekilde ortaya koydu.

Devamını Oku

2017’DE YÜZDE 10 BÜYÜYEN PLASTİK SEKTÖRÜ, 2018’DE EN AZ YÜZDE 5 BÜYÜME BEKLİYOR

Türkiye ekonomisindeki yerini giderek güçlendiren plastik sektörü; üretim, ihracat ve büyüme performansı ile dünya liginde liderliğe emin adımlarla ilerliyor. Sektörün üretiminin 2017 yılı sonunda miktarda yüzde 10,2’lik artışla 9,7 milyon tona, değerde ise yüzde 9,8 artışla 37,1 milyar dolara yükseleceği tahmin ediliyor.

Devamını Oku