Mercek

ÜRETİMDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM İÇİN HIZLI İLETİŞİM ŞART

👤CLPA

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ÜRETİM İMKANI SUNAN DİJİTAL FABRİKALARDA ENDÜSTRİYEL HABERLEŞME HIZININ ÇOK YÜKSEK OLMASI GEREKTİĞİNİ VURGULAYAN BİZEL, YENİ NESİL KONTROL VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ CC-LİNK’E DİKKAT ÇEKİYOR.

Devamını Oku

OTOMASYON ALANINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN İNOVASYON DİJİTAL ÜRETİMİNE YÖN VERİYOR

👤Omron

OMRON’UN TEKNOLOJİSİ, HABERLEŞMEYİ VE BAĞLANTILI VERİLERİ AKILLI SİSTEMLER OLUŞTURMAK İÇİN VERİMLİ VE GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE KULLANMASINA OLANAK SAĞLAR. GELİŞMİŞ PLATFORM TEMELLİ CİHAZLAR, ÜRÜNLERİ İLGİLİ VERİLERE BAĞLAMASINA VE MAKİNE ODAKLI NESNELERİN İNTERNETİ ÇÖZÜMLERİ OLUŞTURMASINI SAĞLIYOR.

Devamını Oku

İNSAN – ROBOT İŞ BİRLİĞİNDE SEVİYELER ve RİSK DEĞERLENDİRMESİ

👤STAUBLI

İNSAN-ROBOT İŞBİRLİĞİNDE İNSAN, ÜRETİM SÜRECİNİ PLANLAYARAK KONTROL EDİYOR VE ROBOTLAR BU PLANLAMA SONUCUNDA GEREK DUYULAN FİZİKSEL AKTİVİTELERİ GERÇEKLEŞTİRİYOR. İKİ TARAFIN DA BİRBİRİYLE UYUMLU VE BİRBİRİNİ TAMAMLAYICI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMA PRENSİBİNE DAYANAN MRC (İNSAN-ROBOT İŞBİRLİĞİ) KONSEPTİ İLE BİRLİKTE EN ZORLU GÖREVLER EN ETKİN VE MALİYETİ DÜŞÜK BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞME FIRSATI BULUYOR.

Devamını Oku

GELECEĞE ATILAN BÜYÜK ADIMLAR

👤SICK TÜRKİYE

SICK, KİŞİYE ÖZEL KONFİGÜRASYONLA HEDEFE YÖNELİK VERİ TOPLAMA, UYGULAMAYA ÖZEL ÜRETİM AKIŞLARININ GÜVENİLİR ŞEKİLDE TASARLANMASINA OLANAK SAĞLIYOR.

Devamını Oku

ENDÜSTRI 4.0’IN ŞİFRELERİ EĞİTİM 4.0’DA

👤ROCKWELL AUTOMATION TÜRKİYE CENK CEYLAN ROCKWELL AUTOMATION TÜRKİYE ÜLKE DIREKTÖRÜ

Rockwell Automation Türkİye Ülke Dİrektörü Cenk Ceylan “Evlerin, şehİrlerin, fabrİkaların, sağlık alanlarının ve hatta tarımsal üretİmİn dahİ “akıllandığı” bugün sürdürülebİlİr gelecek konseptİ, henüz tüm İnsanlığın çok başında olduğu günümüz Endüstrİ 4.0 sürecİnde belİrlenİyor. İşte bu sürecİ doğru kavrar ve her zamankİ tabİrle, trenİ vaktİnde yakalarsak geleceğİn İnşasında bİz de söz sahİbi olabİlİrİz”

Devamını Oku