ANTI-SLOSHING ÖZELLİĞİ İLE VERİMLİLİĞİ ARTIRIN

👤B&R

SuperTrak, sıvıların yüzey titreşimlerini bastıran ve böylece taşıma esnasında dökülmelerini engelleyen Anti-Sloshing teknolojisini destekleyen piyasadaki tek sistemdir.🔍 B&R’ın endüstriyel taşıma sistemi ile sıvıları hızlı şekilde ve dökülmeden taşımak artık çok daha kolay. SuperTrak, Anti-Sloshing teknolojisi sunan piyasadaki tek sistemdir. Bu teknoloji sıvıların serbest yüzeyinin titreşimlerini bastırıyor ve böylece malzemelerin taşıma sırasında kaplardan dökülmeleri önlenmiş oluyor.
AÇIK KAPLARDAN DÖKÜLMEME ÖZELLİĞİ
Sloshing, kaplarda taşınan sıvıların hareketlerini tanımlıyor. Sıvıların sallanması esnek taşıma sisteminin özel hareket profilleri ile engelleniyor. Böylelikle taşıma esnasında sıvı dengede kalıyor. Makine duruş süreleri en aza indirgeniyor ve açık kapların taşımasında verimlilik artırılıyor.
DAHA YÜKSEK ÜRETİM HIZI
Sıvıların yüzey titreşimini minimuma indirgemenin her şeyden önce paketleme sektörü için önemi çok büyük. Sıvıların titreşimi ne kadar düşük tutulursa, ürünler de bir o kadar hızlı taşınabilir.
Anti-Sloshing teknolojisinin özel yöntemi sayesinde hava kabarcıklarının sıvının içine karışması ve bu sebeple meydana gelen köpük oluşumu önleniyor. Sıvıyı dengede tutmak için gereken makine duruş süreleri büyük ölçüde azaltılıyor ya da tamamen ortadan kaldırılıyor. Böylece paketleme hattının verimliliği arttırılıyor.